به نام خدا

قابل توجه کاربران عزیز


سامانه آموزش مفاهیم قرآنی و معارف اهل بیت (ع) "آیه های زندگی " ویژه باشگاه همراهان نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم (بهار 1398) می باشد و برای ورود و ثبت نام، ابتدا باید در باشگاه همراهان نمایشگاه در آدرس https://iqfa.ir عضو شده و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

این سامانه شامل 30 موضوع است که در 5 بخش(قرائت، درک معنا، تدبّر، حفظ و تجربه) در دسترس اعضای باشگاه همراهان نمایشگاه قرآن قرار دارد.
اعضای باشگاه همراهان نمایشگاه قرآن می‌توانند با شرکت در موضوعات و انجام مراحل، امتیازشان را هم در باشگاه همراهان افزایش داده و هم از مزایای بن خرید و سایر جوایز نفیس بهره‌مند گردند.
گفتنی است این سامانه با همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری موسسه رهپویان دانش و اندیشه خلاق در جهت آموزش تعالیم و مفاهیم قرآنی طراحی و توسعه داده شده است.


مشخصات سامانه:

1- این سامانه شامل 30 موضوع آموزشی از قرآن کریم و معارف اهل بیت (ع) است
2- آموزش هر موضوع در 5 بخش (قرائت، درک معنا، تدبّر، حفظ و تجربه) صورت می گیرد
3- اعضا برای هر موضوع که با موفقیت به اتمام برسانند 75 امتیاز در باشگاه همراهان نمایشگاه قرآن دریافت خواهند کرد 
4- مجموع امتیاز دریافتی اعضا نمی تواند بیشتر از 300 امتیاز (معادل امتیاز 4 موضوع) باشد ولی اعضا می توانند در صورت علاقه در همه 30 موضوع شرکت کنند
6- امتیاز تنها به کاربرانی تعلق میگیرد که مراحل را تا انتها طی کرده باشند
7- سامانه تنها تا آخر نمایشگاه قرآن (3 خرداد) در دسترس خواهد بود


امتیازات مسابقه:
با طی مراحل تا انتها در هر موضوع 75 (هفتاد و پنج) امتیاز و در مجموع برای 4 موضوع 300 (سیصد) امتیاز دریافت می‌کنید که جزو امتیازات‌ شما در باشگاه همراهان نمایشگاه قرآن محسوب می‌شود و بر اساس آن می‌توانید از مزایای بن خرید و جوایز دیگر بهره‌مند شوید.